Słowacja prezentuje się na targach turystycznych Globalnie Katowice 2017

Podczas tegorocznych Targów Turystycznych GLOBALNIE 2017, warto odwiedzić stoisko narodowe Republiki Słowackiej nr 27. Targi odbędą się w dniach 31.03 – 02.04.2017 w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1

W trakcie targów Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej razem z przedstawicielami branży turystycznej ze Słowacji zaprezentują całoroczne produkty turystyczne swojego kraju. Przedstawią tegoroczne nowości i inwestycje w słowackich regionach turystycznych, uzdrowiskach oraz kąpieliskach termalnych. Doradzą dokąd na Słowacji pojechać na Święta Wielkanocne, na Majówkę, czy letnie wakacje oraz poinformują jak atrakcyjnie cenowo wypoczywać w ich kraju.

Dodatkowym urozmaiceniem stoiska narodowego Słowacji będzie degustacja słowackich win i specjałów gastronomicznych z regionu Małe Karpaty koło Bratysławy.

Walory turystyczne Słowacji na targach GLOBALNIE 2017 zaprezentują:
– Region Północny Spisz – Pieniny
– Region Środkowa Słowacja – Bańska Bystrzyca
– Region Mała Fatra – Vratna Dolina
– Region Słowacki Raj – Spisz
– Region Szarisz – Bardejov
– Uzdrowisko Rajecke Teplice
– Region Żytnia Wyspa
– Małokarpacki Szlak Winny
– Region Tatry – Spisz – Peniny
– Region Orawa.

Targi Turystyczne GLOBALNIE 2017 będą udostępnione dla zwiedzających w piątek 30.03. w godz. 10:00 – 17:00, w sobotę 01.04. w godz. 10:00 – 18:00 oraz w niedzielę 02.04. w godz. 10:00 – 16:00.
Więcej informacji nt. targów GLOBALNIE 2017 można uzyskać na stronie: www.globalnie.fairexpo.pl oraz www.mck.katowice.eu /ks/

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: