Sprzedawaj produkty i usługi administracji publicznej przez bezpłatną Elektroniczną Platformę Katalogów Produktów-eKatalogi!

eKatalogi to udostępniona przez Urząd Zamówień Publicznych bezpłatna internetowa platforma zakupowa łącząca przedsiębiorców i sektor administracji publicznej. Jej celem jest ułatwienie obu stronom dostępu do transakcji rynku zamówień publicznych poniżej kwot zobowiązujących do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. w przypadku większości zamawiających kwoty nieprzekraczającej 30.000 EUR. Platforma daje szerokie możliwości sprzedaży towarów i usług bez limitu ilości – dostępna jest pod adresem www.ekatalogi.uzp.gov.pl.

Platforma eKatalogi umożliwia przedsiębiorcom oferowanie produktów i usług zamieszczanych na kartach produktów o jednolitej formie dla danej grupy artykułów. Karty produktów prezentowane są w strukturze katalogowej w sposób umożliwiający kupującym łatwe ich wyszukiwanie. Sektor administracji ma także możliwość składania zapytań ofertowych do wykonawców w odniesieniu do asortymentu niewyspecyfikowanego w karcie. Dzięki tej Platformie przedsiębiorcy niezależnie od miejsca lokalizacji swojej firmy mogą nawiązać współpracę z kontrahentami z całej Polski.

Za wystawienie swojej oferty i za zrealizowane transakcje nie pobierane są żadne opłaty.

Obecnie przedsiębiorcy mogą oferować do sprzedaży wyroby w ponad 250 naborach m. in.: akcesoria do sprzątania, sprzęt i artykuły biurowe, baterie i akumulatory, flagi żywność i napoje, materiały budowlane i sanitarne, meble biurowe, odzież i obuwie, komputery, osprzęt i oprogramowanie, oświetlenie, wyposażenie placów zabaw, zabawki i gry, urządzenia i produkty medyczne, sprzęt gaśniczy i ratowniczy, telewizory i sprzęt AGD, sprzęt sportowy, tablice, telefony, znaki drogowe oraz usługi z zakresu marketingu, reklamy i promocji, tłumaczeń ustnych i pisemnych, transportu, turystyki, ubezpieczeń, drukowania, księgowości, doradztwa prawnego i wielu innych. Pełen wykaz dostępny jest na stronie: https://www.ekatalogi.uzp.gov.pl/ecat/um/default#/dm/list.

Narzędzie udostępnione przez Urząd Zamówień Publicznych może przyczynić się do rozwoju działalności gospodarczej przedsiębiorców, oferując im miejsce do prezentowania towarów i usług. Aktualnie na Platformie zarejestrowanych jest ponad 300 zamawiających, w tym np. ministerstwa, szpitale i przychodnie, ośrodki pomocy społecznej, jednostki policji i straży pożarnej.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych wejściem na rynek zamówień publicznych wart w ubiegłym roku ponad 30 mld. zł do rejestrowania się na Platformie eKatalogi.

Źródło informacji: Urząd Zamówień Publicznych

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: