Stalko – nowy przewoźnik w sieci Polonus Partner

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy oraz lider sieci Polonus Partner z przyjemnością informuje o rozszerzeniu koalicji o kolejnego partnera. Już od 1 kwietnia siatka połączeń Polonus Partner rozszerzy się o 7 nowych linii krajowych, łączących 22 miejscowości i obsługiwanych 17 autokarami Stalko. W ramach współpracy pasażerowie otrzymają możliwość podróży z Warszawy do Bydgoszczy, Piły, Płocka, Giżycka, Kołobrzegu, Mrągowa, Ostrołęki, Łomży czy Pułtuska. Oferta jest już dostępna na stronach www.PolonusPartner.pl i www.pkspolonus.pl.

Witamy na pokładzie nowego partnera Stalko, który zasili naszą siatkę połączeń siedmioma nowymi liniami krajowymi, obsługiwanymi przez 17 autokarów oznaczonych logotypem Polonus Partner. Jest to doskonałe uzupełnienie oferty naszej sieci tuż przed sezonem wakacyjnym! – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Dołączenie do ogólnopolskiej sieci Polonus Partner jest dla ogromną szansą na ekspozycję naszej oferty w skali ogólnopolskiej, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. – mówi Jarosław Szczęsny, współwłaściciel firmy Stalko.

Polonus rozpoczął w czerwcu 2018 roku, pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, proces jednoczenia polskich przewoźników autokarowych pod marką parasolową Polonus Partner, tworząc tym samym najbogatszą na rynku siatkę krajowych połączeń autokarowych.

Od 1 kwietnia sieć zostanie wzmocniona przez 7 nowych linii krajowych obsługiwanych przez firmę Stalko. W ramach współpracy pasażerowie otrzymają możliwość podróży liniami z Warszawy do: Giżycka, Kołobrzegu, Mrągowa, Ostrołęki, Płocka oraz Pułtuska.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl, www.PolonusPartner.pl, www.DworzecOnline.pl oraz www.zdo.pl

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: