„Tylko bagaż podręczny” na niektórych bezpośrednich połączeniach międzynarodowych

W celu obniżenia ceny biletu UIA wprowadza taryfę “tylko bagaż podręczny” na niektórych bezpośrednich połączeniach międzynarodowych

Od 15 lutego w ramach eksperymentu oraz dla wygody pasażerów Ukraińskie Linie Lotnicze wprowadzają taryfę „tylko bagaż podęczny” na połączeniach z Kijowa do Wilna Charkowa, Lwowa, Dniepropietrowska i z Odessy do Tel Awiwu. Bilety w tej taryfie można już rezerwować na stronie przewoźnika oraz w biurach podróży IATA na terenie Polski.

Dzięki temu pasażerowie korzystający z tych rejsów mogą wybrać jedną z trzech opcji przy przewożeniu bagażu: tylko bagaż podręczny (klasa ekonomiczna), standardowa oferta  – 1 sztuka bagażu rejestrowanego o wadze do 23 kg (klasa ekonomiczna) oraz 2 sztuki bagażu rejestrowanego, każdy o wadze do 23 kg (klasa biznes).

Nowa taryfa „tylko bagaż podręczny” obowiązuje od 15 lutego 2016. Jeśli pasażer, który kupił bilet w taryfie „tylko bagaż podręczny” zdecyduje się podróżować z bagażem rejestrowanym, nadanym do przewozu musi dopłacić, nie później niż 24 godziny przed planowym odlotem, 15USD do biletu w jedną stronę. Analiza ruchu pasażerskiego wykazała, że prawie 25% pasażerów klasy ekonomicznej podróżuje tylko z bagażem podręcznym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Ukraińskich Linii Lotniczych, UIA wprowadziły nową taryfę, dodatkowo do już istniejących taryf.

Ukraine International Airlines www.flyuia.com

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: