„Tylko bagaż podręczny” na niektórych bezpośrednich połączeniach międzynarodowych

W celu obniżenia ceny biletu UIA wprowadza taryfę “tylko bagaż podręczny” na niektórych bezpośrednich połączeniach międzynarodowych

Od 15 lutego w ramach eksperymentu oraz dla wygody pasażerów Ukraińskie Linie Lotnicze wprowadzają taryfę „tylko bagaż podęczny” na połączeniach z Kijowa do Wilna Charkowa, Lwowa, Dniepropietrowska i z Odessy do Tel Awiwu. Bilety w tej taryfie można już rezerwować na stronie przewoźnika oraz w biurach podróży IATA na terenie Polski.

Dzięki temu pasażerowie korzystający z tych rejsów mogą wybrać jedną z trzech opcji przy przewożeniu bagażu: tylko bagaż podręczny (klasa ekonomiczna), standardowa oferta  – 1 sztuka bagażu rejestrowanego o wadze do 23 kg (klasa ekonomiczna) oraz 2 sztuki bagażu rejestrowanego, każdy o wadze do 23 kg (klasa biznes).

Nowa taryfa „tylko bagaż podręczny” obowiązuje od 15 lutego 2016. Jeśli pasażer, który kupił bilet w taryfie „tylko bagaż podręczny” zdecyduje się podróżować z bagażem rejestrowanym, nadanym do przewozu musi dopłacić, nie później niż 24 godziny przed planowym odlotem, 15USD do biletu w jedną stronę. Analiza ruchu pasażerskiego wykazała, że prawie 25% pasażerów klasy ekonomicznej podróżuje tylko z bagażem podręcznym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Ukraińskich Linii Lotniczych, UIA wprowadziły nową taryfę, dodatkowo do już istniejących taryf.

Ukraine International Airlines www.flyuia.com

You May Also Like

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: