“Ukraine International Airlines” uruchomi bezpośrednie połączenie między Kijowem i Chersoniem na Ukrainie

14 kwietnia 2017 “Ukraine International Airlines” uruchomi bezpośrednie regularne połączenie między Kijowem i Chersoniem na Ukrainie.

Ukraine International Airlines uruchomiły sprzedaż biletów na nowej trasie wewnątrz Ukrainy z Kijowa do Chersonia – ważnego portu morskiego nad Morzem Czarnym oraz malowniczego miasta na prawym brzegu Dniepru.

Regularne loty między Kijowem i Chersoniem będą wykonywane codziennie samolotami “Embraer 145” lub “Embraer-190” z dwoma klasami serwisowymi – biznes i ekonomiczną.

“Ukraińska linia UIA kontynuuje wdrażanie programu rozwoju transportu lotniczego wewnątrz Ukrainy – powiedziała Eugenia Satska, rzecznik prasowy UIA. – Chersoń będzie dziewiątym regionalnym portem lotniczym dołączonym do naszej siatki połączeń na Ukrainie. Mieszkańcy południowej części Ukrainy będą mogli szybko dotrzeć do Kijowa a potem do innych miast w Europie, krajów WNP, Bliskiego Wschodu lub Azji czy Stanów Zjednoczonych korzystając z tego nowego codziennego połączenia lotniczego.”

W chwili obecnej siatka UIA na Ukrainie obejmuje Kijów, Charków, Dnipr, Donieck, Iwano-Frankowsk, Lwów, Odessę,

Winnicę i Zaporoże.

Cena najtańszego biletu z Warszawy w klasie ekonomicznej w jedeną stronę z uwzględnieniem wszystkich podatków i opłat zaczyna się od 242 złotych a w dwie strony od 474 złotych. Oferta nie obejmuje bezpłatnego przewozu bagażu.

Bilety można kupić na stronie internetowej UIA, lub w autoryzowanych biurach podróży.

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: