Ukraińskie Linie Lotnicze UIA uruchomiły ponownie połączenie z Warszawy do Winnicy w cenie od 220 zł

Samolotami typu Boeing 737 lub Embraer 195 w barwach Ukraine International Airlines będziemy mogli wybrać się z Warszawy na centralną Ukrainę w każdy czwartek i niedzielę. Samoloty wystartują z Lotniska Chopina o 21:30 i wylądują na lotnisku w Winnicy o 23:50 czasu miejscowego. Powrót planowany jest na godz. 01.00 po północy w poniedziałki i piątki, co pozwoli pasażerom znaleźć się w Warszawie na lotnisku Chopina o godzinie 01:30 w nocy.

Bilety do Winnicy w jedną stronę są sprzedawane w cenie od 220 zł. w ofercie bez bagażu rejestrowanego oraz w cenie 290 zł. W ofercie z 20 kilogramowym bagażem rejestrowanym.

Winnica jest jednym z najstarszych miast na Ukrainie – atrakcyjnym miejscem do spędzenia weekendu ze względu na znajdujące się tam interesujące zabytki, niedrogą bazę hotelową czy sielankową okolicę idealną na wycieczki rowerowe czy piesze. Jedną z atrakcji jest najwyższa w Europie fontanna Roshen na rzece Bug gdzie wykorzystane są nowoczesne technologie łączące wodę, lasery i muzykę. Będąc w Winnicy warto odwiedzić Muzeum Sztuk Pięknych.

Linia UIA lata również z Warszawy do Kijowa dwa razy dziennie i jest idealnym wyborem dla pasażerów biznesowych oraz turystów, którzy mogą wybrać jedną z 86 tras z przesiadką w Kijowie w krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. Bilety można kupić na stronie internetowej www.flyUIA.com, lub w autoryzowanych biurach podróży.

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: