W Bangkoku rozpoczeły się targii IT&CMA i CTW Asia-Pacific, największe targi branży MICE w regionie Azji i Pacyfiku

Ponad 50-u prelegentów reprezentujących agencje rządowe, organizacje naukowe i branżowe w dniach 27 – 29 września 2016 roku, zaprezentuje swoje unikalne doświadczenia, na około 20-u sesjach branżowych zawierających m.in forum ASEAN MICE, forum stowarzyszeniowe, sesje wymiany wiedzy oraz konferencje CTW Asia–Pacyfic. Organizatorzy stawają przed tym największym wydarzeniem z branży MICE, odbywającym się w regionie Azji i Pacyfiku nowe wyzwania i cele.

W programie edukacyjnym targów, obejmującym sesje i konferencje branżowe weźmie udział. W tym roku przewidziano także dużą liczbę sponsorowanych sesji tematycznych prowadzonych przez firmy takie jak Visit Berlin, Dubai Business Events, Fukuaka Convention and Visitor Bureau, Tourism Promotions Boar Philippines, Carey International oraz HRS – Global Hotel Solutions i Carlson Wagonlit Travel, biorący udział w targach zarówno jako wystawca oraz sponsor wydarzenia.

W założeniach IT&CMA i CTW Asia-Pacific jest zapraszanie wyłącznie najlepszych kupców, sprzedawców usług turystycznych oraz prelegentów z branży, których unikalna wiedza będzie przydatna do prowadzenia biznesu oraz wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami targów. Podczas oficjalnej konferencji prasowej rozpoczynającej targi Pan Darren Ng Managing Director TTG Asia powiedział, że

Platforma targowa, taka jak IT&CMA i CTW Asia-Pacific odgrywa ważną rolę w budowaniu brandingu firm należących do naszych klientów, a także aktywizacji ich na rynku. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim obdarzają nas nasi klienci, uczestniczący w targach. Dlatego dołożymy starań, żeby dostarczyć im jak najcenniejszej wiedzy dla prowadzenia biznesu aby zapewnić jak najlepsze możliwości wymiany kontaktów i tym samym maksymalizacji zwrotu środków włożonych w uczestnictwo w targach, m.in. poprzez kontakty z klientami i profesjonalistami o kluczowym znaczeniu dla naszych klientów.”

IT&CMA cały czas kontynuuje działalności poprzez wymianę kontaktów i doświadczeń pomiędzy różnymi organizacjami i biurami turystycznymi o zasięgu międzynarodowym oraz lokalnym goszcząc w tym roku m.in. przedstawicieli z Berlina, Indii, Indonezji, Japonii, Malezji, Kosięstwa Monako, Filipin, Południowej Korei, Tajlandii oraz wielu innych. Wiele z tych organizacji reprezentuje sektor prywatny a udział w targach umożliwia im osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w branży MICE, jako wiodących operatorów turystycznych.

Według organizatorów, stale powtarzająca się efektywność targów IT&CMA i CTW Asia-Pacific czyni je niekwestionowanym liderem konferencji MICE oraz Incentive Travel w regionie Azji i Pacyfiku. W tym roku Organizatorzy spodziewają się 2800 delegatów z 50-u krajów, włącznie z 600 przedstawicieli kupców i mediów.

Sponsor oraz partner targów Thailand Convention & Exhibition Bureau, poinformował także podczas konferencji dla mediów, że będzie bazować na IT&CMA i CTW Asia-Pacific przy wprowadzaniu w 2017 r. własnej strategii komunikacji marketingowej. Jak zaznaczyła Pani Nopparat Maythaveekulchai, szefowa Thailand Convention & Exhibition Bureau (TCEB), “Inicjatywa pod hasłem – Thailand CONNECT powinna być kluczem do sukcesu w biznesie MICE w Tajlandii – oraz utwierdzić postrzeganie Tajlandii jako kraju gościnnego, który może faktycznie być uważany za łacznik do sukcesu w biznesie.

Thailand Convention & Exhibition Bureau (TCEB) jest również sponsorem oficjalnej ceremonii otwarcia targów, która odbyła się 27 września 2016 r., podczas pierwszego dnia targów w Royal Paragon Hall, w Bangkoku. Hasłem przewodnim tego eventu pod nazwą “Siam Spice Night”, jest prezentacja najlepszej oferty Tajlandii jako destynacji MICE.

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: