Warszawskie Dni Rodzinne Prudential – – 18 – 20 marca 2016

ZwalczNude.pl oraz Miasto Stołeczne Warszawa, już po raz siódmy zapraszają na Warszawskie Dni Rodzinne Prudential. Miasto i jego okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla całych rodzin. Wszystko po to, żeby pokazać rodzinom jak bogata jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych, a nawet dedykowanym specjalnie specjalnie im miejsc.

Logistyka wydarzenia przypomina Noc Muzeów. Podczas weekendu, od piątku do niedzieli, organizowanych jest kilkaset darmowych wydarzeń, takich jak: warsztaty lingwistyczne, mydlarskie, artystyczne, taneczne oraz zajęcia z programowania i robotyki, matematyka na wesoło, gimnastyka artystyczna, animacje dla najmłodszych, każdy znajdzie coś dla siebie. Do udziału w projekcie zaproszone są liczne miejskie instytucje oraz firmy, z którymi ZwalczNude.pl stworzyło wyjątkowy, trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla całych rodzin. Różnorodność zajęć oferowanych w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential jest ogromna, wszystkie atrakcje są darmowe.

Dniom Rodzinnym towarzyszy Warszawski Piknik Rodzinny Prudential, który w tym roku odbędzie się 20 marca w CRS Bielany przy ul. Lindego 20 (metro Wawrzyszew). Podczas pikniku na rodziny czekają m.in.: fotobudka, warsztaty programowania, skakańce, warsztaty kulinarne, strefa Lego Video Games, paintball laserowy, escape room, rekonstrukcje historyczne, program edukacji finansowej dla dzieci Cha-Ching, wielka makieta Warszawy w strefie ciepła Veolia i wiele innych.

W ramach Warszawskich Dni Rodzinnych odbywa się również Plebiscyt Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential. Wspólnie z warszawiakami wybieramy najlepsze punkty rodzinne w sześciu kategoriach.

Projekt realizowany jest przy współpracy z miastem stołecznym Warszawa. Wszystkie organizowane w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential wydarzenia objęte są Patronatem Honorowym Rzecznika Praw Dziecka. Sponsorem tytularnym jest firma Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Warszawskie Dni Rodzinne promując wspólne rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.warszawskiednirodzinne.pl.

Źródło informacj: PAP, Zwalcznude.pl

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: