Wybrano najlepszy hotel na świecie. Wiesz gdzie go szukać?

Hotel InterContinental Grand Stanford Hong Kong wybrany najlepszym luksusowym hotelem biznesowym na świecie

Hotel InterContinental Grand Stanford Hong Kong zdobył uznanie wśród światowych elit w ramach konkursu World Travel Awards (WTA), którego gala wręczenia nagród w 2016 r. miała miejsce na Malediwach. Hotel zyskał miano najlepszego luksusowego hotelu biznesowego na świecie.

Hotel InterContinental Grand Stanford Hong Kong zdobył także wyróżnienie dla najlepszego hotelu biznesowego w Hongkongu już trzeci rok z rzędu oraz po raz pierwszy uzyskał tytuł najlepszego hotelu biznesowego w Azji.

InterContinental Grand Stanford Hong Kong won three coveted 2016 World Travel Awards: World's Leading Luxury Business Hotel, Asia's Leading Business Hotel and Hong Kong's Leading Business Hotel (PRNewsFoto/InterContinental Grand Stanford)
InterContinental Grand Stanford Hong Kong won three coveted 2016 World Travel Awards: World’s Leading Luxury Business Hotel, Asia’s Leading Business Hotel and Hong Kong’s Leading Business Hotel (PRNewsFoto/InterContinental Grand Stanford)

“Nasza kolekcja nagród w konkursie World Travel Awards liczy już pięć złotych wyróżnień, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Zdobycie trzech ważnych nagród w tegorocznej edycji konkursu jest swoistym potwierdzeniem naszego dążenia do zapewniania gościom niezapomnianych i wyjątkowych wrażeń oraz do wprowadzenia w życie głównej misji naszej marki, czyli tworzenia hoteli uwielbianych przez gości. To właśnie dlatego nasi goście tak często do nas wracają” – skomentował Alexander O. Wassermann, główny kierownik w hotelu InterContinental Grand Stanford Hong Kong.

“W imieniu całego zespołu chciałbym podziękować za głosy partnerom, gościom oraz specjalistom z branży turystyki z całego świata. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że otrzymaliśmy tytuł najlepszego luksusowego hotelu biznesowego na świecie. To oznacza, że zostaliśmy uznani za wzór w zakresie luksusowych podróży biznesowych. Nagroda jest ukoronowaniem naszych wysiłków co do świadczenia autentycznej gościnności. Nadal będziemy dążyć do doskonałości w służbie naszym gościom, a obsługa osiągnie niespotykany wcześniej poziom” – dodał kierownik Wassermann.

Konkurs World Travel Awards odbywa się od 1993 roku, a jego celem jest ukoronowanie doskonałości w branży podróży i turystyki. W ramach konkursu noszącego miano turystycznych Oscarów nagrody przyznawane są na podstawie głosów oddawanych przez gości i specjalistów z branży turystyki z całego świata. Tegoroczna edycja konkursu była już 23. w historii.

 

O hotelu InterContinental Grand Stanford Hong Kong

Znajdujący się w samym sercu dzielnicy biznesowej, zakupowej i rozrywkowej wschodniego Tsimshatsui hotel InterContinental Grand Stanford Hong Kong umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wstęp na teren Chin. Widoki z 570 pokoi hotelowych rozpościerają się na całe miasto lub na uroczy port Victoria, a w hotelu można znaleźć światowej klasy restauracje, w tym Hoi King Heen serwującą słynne dania kantońskie, Mistral z włoskim menu oraz Cafe on M, w której goście mogą posilić się potrawami z współczesnego, kontynentalnego bufetu. W Tiffany’s New York Bar można natomiast wybierać z największej karty whisky w mieście. Hotel wyposażony jest także w odkryty ogrzewany basen, 24-godzinne centrum fitness oraz wysokiej klasy sale konferencyjne.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.hongkong.intercontinental.com/en/

InterContinental Grand Stanford Hong Kong

HONGKONG, 5 grudnia 2016 r.

Dodaj komentarz