Wyjdź zza biurka i stań do walki. Projekt, który adresowany jest do każdego, kto ukończył 18 lat

Wyjdź zza biurka i stań do walki, czyli boks dla wszystkich,  to nowy projekt, który adresowany jest do każdego, kto ukończył 18 lat – do kobiet i mężczyzn. Każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w ringu. To nie tylko dawka adrenaliny, ale przede wszystkim zaangażowanie, ciężka praca i rywalizacja – najpierw z samym sobą i swoimi słabościami, później – walka w ringu.

Okres trzymiesięcznego przygotowania do walki – poza dbaniem o zdrowy styl życia – to również nauka podejmowania trudnych decyzji, troska o własne zdrowie, ale jednocześnie doświadczenie prawdziwych, sportowych emocji. Doświadczenie tego wszystkiego, co czuję zawodnik, kiedy przygotowuje się do walki.

 

Trzy kategorie:

Walki Białych Kołnierzyków – White Collar Boxing to amatorska liga bokserska. To propozycja kierowana do wszystkich mężczyzn, którzy na co dzień pracują w swoich biznesach, zajmują kierownicze i inne stanowiska w firmach. To wyzwanie dla mężczyzn, którzy na co dzień chodzą w garniturach, ale dotąd nie mieli okazji spróbować swoich sił w ringu. Panowie będą walczyć w trzech kategoriach wagowych: do 70kg, do 80kg, do 90kg. Wyjdź zza biurka i podejmij wyzwanie!

Druga kategoria to kobiety – każda pani może spróbować swoich sił również w ringu. Być kobietą to nie tylko kupować sukieneczki, szpileczki i nowe ciuszki, ale też dbać o formę i kondycję. Trening bokserski dostarczy Ci pozytywne emocje, ale również będziesz się czuła pewniejsza siebie. To propozycja także dla zawodniczek, które walki amatorskie mają już za sobą. Panie walczą w trzech kategoriach wagowych: do 50kg, do 60kg, do 70kg.

Fighter – to trzecia kategoria, kierowana do pięściarzy. Ten, który wygra wewnętrzne eliminacje dostanie debiut na gali w Sferis KnockOut Promotions.

Podejmij rękawice

Boks dla wszystkich to trzymiesięczne przygotowanie do walki w wybranym mieście. To zdrowe odżywianie się, dieta i odżywki. To treningi i sparingi – również z Rafałem Jackiewiczem, który stoczył wiele ciężkich walk bokserskich oraz w formule MMA, był pretendentem do tytułu Mistrza Świata federacji IBF w kategorii półśredniej, zdobył pasy mistrza Polski, mistrza Unii Europejskiej, mistrza EUROPY oraz Mistrza Świata federacji IBC.

Więcej informacji: www.boksdlawszystkich.pl

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: