Zaproszenie do udziału w IT&CMA i CTW Asia-Pacific

Organizatorzy IT&CMA i CTW Asia-Pacific zapraszają profesjonalistów z branży spotkań do udziału w programie hosted buyers. Targi będące jedynym na świecie wspólnym spotkaniem MICE i partnerów Corporate Travel odbędą się  26-28 września 2017 w Tajlandii, w Biznes Convention Centre (BCC) w Bangkoku. Obydwa wydarzenia są dla uczestników niezależnymi platformami do zawierania kontraktów, nauki i kontaktów bezpośrednich. IT&CMA i CTW Asia-Pacific są organizowane przez TTG Events, grupę TTG Asia Media.

PROGRAM SKIEROWANY DO
PLANERÓW SPOTKAŃ ORAZ ORGANIZATORÓW INCENTIVE

Program skierowany jest do plannerów spotkań oraz organizatorów incentive, zainteresowanych rynkiem azjatyckim. Organizatorzy kładą nacisk na spotkania B2B, podczas których każdy kupiec będzie mógł spotkać się z  wystawcami.

Podczas tegorocznej edycji IT&CMA, organizator zaoferuje uczestnikom dedykowane platformy zaprojektowane dla obsługi i koordynacji kontaktów w segmentach MICE, umożliwiając bezpośrednie spotkania delegatów, zainteresowanych tym samym segmentem biznesu oraz edukację. To tutaj po raz kolejny zaprezentowane zostaną najważniejsze trendy, najnowsze technologie i najatrakcyjniejsze kierunki podróży, najnowsze produkty i usługi z zakresu turystyki biznesowej w regionie Azji i Pacyfiku. Podczas paneli dyskusyjnych eksperci będą udzielać odpowiedzi na pytania, dotyczące aktualnych problemów branży. Wśród wystawców znajdą się  przedstawiciele branży spotkań z takich regionów jak: m.in. Tajlandia, Singapur, Chiny, Japonia, Filipiny, Chiny, Japonia i in. IT&CMA pozostaje wyjątkową pozycją jako jedyne globalne centrum z największymi prezentacjami wystawowymi oferentów MICE Azji i Pacyfiku. Włączony segment podróży dla klientów luksusowych jest częścią IT&CM serii Events.

Decydenci, plannerzy, profesjonalni organizatorzy podróży korporacyjnych biorą udział w corocznej konferencji aby być na bieżąco i znać najnowsze tendencje dla segmentu Travel and Entertainment (T&E) – podróż i rozrywka. Jest to najlepsza okazja dla operatorów turystycznych do poznania trendów, nawiązania współpracy, dokonania interesujących kontraktów, wzbogacenia wiedzy i poznania dobrych praktyk w kreowaniu współczesnych i skutecznych metod pozyskiwania klientów.


Redakcja Kobieta w Świecie wraz z organizatorami Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia,  zapraszają Profesjonalistów z branży spotkań do udziału w hosted buyers.  

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy zainetesowanych o zgłaszanie deklaracji  udziału do 25 sierpnia 2017 roku,  za pomocą  poniższych formularzy: 

  1. Akredytacja dla  MICE/Luxury Buyer Reg Link: http://eventscrm.ttgasia.com/ttg2017/itcma/buyer/itcma_buyer.asp?code=kobietawswiecie
  2. Association Buyer Reg Link: http://eventscrm.ttgasia.com/ttg2017/itcma/buyer/itcmbuyer_asso.asp?code=kobietawswiecie
  3. Corporate Travel Manager Reg Link: http://eventscrm.ttgasia.com/ttg2017/ctwapac/ctm/corporate_register.asp?code=kobietawswiecie

Po akredytacji otrzymają Państwa szczegółowe informacje związane z udziałem w wydarzeniu. Dodatkowych informacji udzielamy pod adresem:  info@kobietawswiecie.pl

<

p style=”text-align: center;”> 

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: