Zmarł Motaz Mohamed Rashied Othman nasz przyjaciel, kolega, dziennikarz, wydawca MICE Middle East

Zmarł Motaz Mohamed Rashied Othman nasz przyjaciel, kolega, dziennikarz wydawca MICE Middle East. Z branżą turystyczną związany od ponad 40 lat. Osierocił żonę, dzieci i wnuki. Miał 62 lata.

Na 6 godzin przed śmiecią odebrał paszport z ambasady Chin i planował swoją kolejna służbową podróż. Jak powiedział jego najbliższy przyjaciel, Samer Nofan AbuWandi ‎ – Motaz bardzo cieszył się na ten wyjazd. Jesteśmy w szoku, ale musimy się z tym pogodzić. Motaz odwiedził ponad 60 krajów i przeprowadził wywiady z ponad 100 osobami.

Motaz był godnym zaufania kolegą, dobrą duszą towarzystwa. Zawsze gotowy nieść pomoc, dzielić się wiedzą, doświadczeniem. Wyczuwał nastroje, wyczuwał ludzi, rozumiał świat. Uważał, że ​​bogaci ludzie powinni bardzo wspierać biednych ludzi, a także bogate kraje, powinny wspierać biedne kraje. Motaz mówił, że jego najlepszy czas to latanie. Uwielbiał podróżować i poznawać nowych ludzi.

Podczas naszej ostatniej dziennikarskiej wyprawy, którą odbyliśmy po wioskach w okolicy Sapa, jak zawsze dzielnie podążał, choć mgła i deszcz plątały się nam pod butami. Mogę powiedzieć, że razem byliśmy na niejednym zakręcie. Kiedy żegnaliśmy się na lotnisku w Hanoi, obiecał mi, że do następnego naszego spotkania nauczy się stać na jednej nodze tak, jak ja.

Motazie drogi dziękujemy Ci za wszystko. Niech Bóg ma Cię w swojej opiece, otoczy miłością i do zobaczenia wkrótce Przyjacielu. Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny i Przyjaciół.

Dorota Izabela Komarnicka
wydawca, dziennikarz Kobieta w Świecie – Woman in the World Magazine

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: