Zwycięstwo chińskiego zespołu w międzynarodowych zawodach żeglarskich to prawdziwy cud

Po 9 miesiącach podróży, odwiedzinach w 12 miastach na 6 kontynentach i przebyciu 45 000 mil morskich regaty Volvo Ocean Race 2017-18 zakończyły się w Hadze w Holandii. Załoga z Chin pod nazwą Dongfeng Race Team jako pierwsza przekroczyła linię mety i zwyciężyła na 11. odcinku. Wynik ten zagwarantował załodze pierwsze miejsce w rankingu. Załoga Dongfeng Race Team stała się pierwszym chińskim zespołem, któremu udało się wygrać regaty. Zwycięstwo chińskiego zespołu w międzynarodowych zawodach żeglarskich to prawdziwy cud.
 
Dnia 30 czerwca przedsiębiorstwo Dongfeng Motor Corporation zorganizowało konferencję prasową „Belt and Road with You” w pawilonie Dongfeng w wiosce żeglarskiej. Konferencja była hołdem złożonym bohaterom z załogi Dongfeng Race Team, którzy powrócili z tarczą z regaty, a także okazją do podziękowania za wsparcie okazane zespołowi z różnych stron.
 
„Przez to, że drugi raz braliśmy udział w zawodach, zdobyliśmy dużo więcej, niż tylko wygraną. Wyścig przełamuje bariery fizyczne i testuje wolę zespołu, gromadząc ludzi w tak ekscytującym wydarzeniu, które jednocześnie promuje kulturę żeglarską. Rozwój załogi Dongfeng Race Team jest także miniaturą reform i otwarcia się Dongfeng Motor Corporation i innych przedsiębiorstw w posiadaniu rządu Chin” – skomentował An Tiecheng, urzędujący członek komitetu i zastępca dyrektora generalnego Dongfeng Motor Corporation.
 
Regaty Volvo Ocean Race są prawdziwie międzynarodowym wydarzeniem, które obejmuje cztery oceany i 12 miast na sześciu kontynentach. Długość trasy wynosi 45 000 mil morskich i odzwierciedla morski jedwabny szlak promujący współczesną cywilizację. Jako pierwsze chińskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne podejmujące aktywne kroki w kierunku realizacji krajowej inicjatywy Pasa i Drogi, Dongfeng ciągle zaprasza partnerów z różnych krajów do wymiany handlowej, kulturowej, współdzielenia zasobów i współpracy z obopólnymi korzyściami. Motyw „Belt and Road with You” stał się głównym motywem świadomości marki Dongfeng. Firma Dongfeng nawiązała współpracę z prawie 20 znanymi przedsiębiorstwami. Otwartość i integracyjny charakter firmy przyciągnie jeszcze więcej partnerów, którzy przyłączą się do inicjatywy i będą współtworzyć społeczność, którą łączy wspólna przyszłość.
 
Utworzenie światowej klasy, konkurencyjnego przedsiębiorstwa to ważna misja, którą realizuje Dongfeng. W ciągu minionych pięciu lat od rozpoczęcia Inicjatywy Pasa i Drogi firma Dongfeng podejmowała aktywne działania prowadzące do wdrożenia Inicjatywy i rozwinęła szereg międzynarodowych projektów przy współpracy z chińskimi przedsiębiorstwami w ramach realizacji wspólnego celu globalizacji. W 2017 r. Dongfeng udało się osiągnąć znaczący wzrost przez eksport 65 000 pojazdów w ciągu roku.
 
W ramach otwarcia się na świat firma Dongfeng będzie dzielić się dobrą historią i szerzyć chińską kulturę na swój własny sposób.
 
Źródło: Dongfeng Motor Corporation
Źródło informacji: PR Newswire

You May Also Like

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: